#16 2009-03-06 07:47:02

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

gdyby żabki wybiegły na sląskim było by heysel 2, masakra i trupy


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#17 2009-03-06 15:54:33

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

obersturmbannfuhrer napisał:

gdyby żabki wybiegły na sląskim było by heysel 2, masakra i trupy

święte słowa !!!!!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#18 2009-03-06 17:53:49

denaturat

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

obersturmbannfuhrer napisał:

Poprostu skomentujcie to jak chcecie myślcie o tym co chcecie...
Wczorajsze deRby były dla mnie czymś naprawde emocjonującym czymś na co czekałem 3 miesiące, były czymś w co sie angażowałem (plakaty , transy, zaprosilem rodzine ) aby to było świetne widowisko aby mój Ruch, nasz Ruch na tym zyskał jak najwiecej.
Niestety sami wiecie jak było zawiedli mnie kibice... i te ciule co zrobili awanture z ochroną, naprawde widowisko na które kazdy z nas czekał, cała Polska, pół Europy mielismy pokazać że Ruch jest Wielki! Bo WDŚ to była do tego okazja, po zeszłorocznych błędach w tym roku miałobyć perfekcyjnie... a tu jeb takie coś jest mi bardzo przykro bo liczyłem na to że Nasz Klub na czele z Niebieską Armią będzie jedną z najlepszych klubów w lidze... co sie okazuje... ŻE NA TRYBUNACH MAMY STADO BARANÓW, KTÓRZY POTRAFIĄ ZJEBAĆ WSZYSTKO, DOPING, WIDOWISKO, FREKWENCJE, ATMOSFERE, POTENCJALNYCH SPONSORÓW, PIENIADZE KLUBU (PEWNIE ZAMKNA STADION NA JEDEN MECZ I KARY), CO Z EURO 2012 WIELKA SZANSA DLA NASZEGO CHORZOWA

JEST MI Z TEGO POWODU STRASZNIE PRZYKRO, KAZDY WIE ŻE KIBICÓW RUCH RACZEJ GRZECZNYCH NIE MA... ALE O TYM ZE BEZ MOZGU I AMBICJI DOWIEDZIAŁEM SIE WCZORAJ

musi troche czasu minąć zanim wróce na sektoR I NAPEWNO NIE NA MŁYN, MŁYNOWI TO SĄ DLA MNIE NAJWIEKSI IDIOCI,  Z GIEKSY SIE SMIALEM BO ROBILI AWANTURY NISZCZYLI SWOJ STADION NIE SADZILEM ZE PONIZYMY SIE DO POZIOMU TYCH KRETYNÓW A JEDNAK... ale i tak zawsze będę Niebieski i nie zdradze Chorzowa! Nigdy nie zdradze!

takie jest moje stanowisku na dziś DOPOKI NIE ZOBACZE REWOLUCJI WSROD KIBICOW I ORGANIZACYJNEJ W KLUBIE, moze jak ochłone to mi przejdzie zobnaczymy za jakis czas

takiego pierdolenia to ja juz dawno nie slyszalem... a jak by tych baranow nie bylo to myslisz ze bylo by lepiej? to oni pewnie zjebali doping? i oni tez pewnie zjebali frekwencje( frekwencje jednego meczu)?

Offline

 

#19 2009-03-06 20:00:24

Michał

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Proponuje zakończyć temat derbów,bo nic tu mądrego już nikt nie napisze.Do zobaczenia przed meczem w Bytomiu mam nadzieje;) A i pozwole sobie dodać,że gdyby nie te "debile" to większość nas tutaj nawet do tego Bytomia by nie jechała,bo bała by sie tutaj o swoje twarze.i żeby nie było,nie twierdze,że ja bym wtedy jeździł tak jak teraz,bo też bym nieraz odpuścił z obawy przed niezłym laniem;)

Offline

 

#20 2009-03-06 21:50:23

batoRyfans

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Taka jest prawda.. gdyby nie debile.. większość wyjazdów kończyła by się nieciekawie.. jednak nie próbuje ich za usprawiedliwiać... ale było i cxasu nie cofniemy.. koniec;)


O szczerej przyjaźni, której się nie traci...

Offline

 

#21 2009-03-06 23:12:51

trampek

Balkoniarz

5026418
Call me!
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

wy ty pierdu pierdu a przed meczem z Odrą gramy z Zagłębiem w Pucharze Polski 16Marca u siebie. 20k musi pęknąć!

Offline

 

#22 2009-03-07 03:40:20

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

trampek napisał:

wy ty pierdu pierdu a przed meczem z Odrą gramy z Zagłębiem w Pucharze Polski 16Marca u siebie. 20k musi pęknąć!

Nie możliwe liczby a jak pęknie to stawiam absolwenta !!!!!! jak będzie 20 tyś i 1... !!!!!!! PozdRo !


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#23 2009-03-07 10:01:28

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Wojtek tak moze i nie pokazywalibysmy sie w szalikach na ulicy gdyby nie bylo tych debili...
chodzi mi o to że podczas meczu jeszcze takiej rangi sie takich rzeczy nie robi! niech sie leją na ulicach niech sie ustawiają!
ALE ZA TO CO ZROBILI NA STADIONIE CH W D !!!!
wogole po ch chodza na mecze jak cały mecz rzucają się sniegem a nawet nie znają 2 nazwisk z kadry Ruchu
zazdroszcze niemcą i każdemu panstwu na zachód od nas


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#24 2009-03-07 13:24:53

batoRyfans

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

panowie mobilizajcja na  na PP??  jakis trans??

  I wyjazd na polonie obowiazkowy..


O szczerej przyjaźni, której się nie traci...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aod-coj.pun.pl www.pielegniarstwo.pun.pl www.kupujtanio.pun.pl www.islanderzy.pun.pl www.clan-olimp.pun.pl