#1 2009-03-07 20:09:57

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Sytuacja Ruchu w Lidze

Panowie robi sie goraco... nie widze wyjscia z naszej sytuacji gramy najgorsza pilke w lidze... mecz z polonia bedzie miernikiem... piszcie komentarze jak wygladal mecz z lechią


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#2 2009-03-07 22:31:34

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

moge wiedziec gdzie widziales ta 'najgorsza pilke w lidze' ? bo ja ogladajac mecz z Lechia widzialem zespol ktory walczyl i gral dobrze tylko skutecznosci brakowalo


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#3 2009-03-07 22:47:19

Michał

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

Pacan napisał:

moge wiedziec gdzie widziales ta 'najgorsza pilke w lidze' ? bo ja ogladajac mecz z Lechia widzialem zespol ktory walczyl i gral dobrze tylko skutecznosci brakowalo

Zgadzam sie;)

Offline

 

#4 2009-03-08 09:06:43

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

źle to napisalem, chodziło mi ze prezentujemy sie narazie najslabiej... przegrac z osttania dryzyna i beniaminkiem z dolnej czesci tabeli... meczu nie ogladalem tylko skroty dlatego chcialem zebyscie napisali komenatzre co do tego spotkania...

Pacan ale dobra gra bez bramek to co to za gra ? wiem ze mielismy mnostwo okazji do strzelenia bramki... no ale czy mozna mowic o pechu ? chyba nie... bo skutecznosc to nasz problem od poczatku sezonu... mamy 12 bramek w lidze Piast i Górnik maja tylko mniej...


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#5 2009-03-08 11:03:30

slooz3

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

przed szpilem myslalem ze pietrzak jest głupi ciul i zas jakis skład wystawi ktory nie bdzie w stanie 4 podań zamienic.. ale cale szczescie grali Ci.. ktorych pewnie wszyscy chcieliby ogladac i w sumie nie mozna sie za nich wstydzic bo calkiem niezle to wygladało...

a to ze przegrywamy to inna bajka.. i dobrze nie wróży.. kibice sie wkurwiaja i nie bd przychodzic na szpile..

a o utrzymanie jestem w chuj spokojny... piast odra łks bełchatów u siebie... 9pkt i jakies 2-3 na jadze, arce, polonii da utrzymanie spokojnie


dla wszystkich którzy maja banie ! ooeoeoeooo *R*

Offline

 

#6 2009-03-08 11:19:36

batoRyfans

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

Śluz o ten bełchatów nie jestem taki spokojny... dobra piłe graja,  a łks??  z cracowia u siebie z 0:2 na 4:3 wyszli..

Jeśli nie zrobimy czegoś z atakiem, bo nie sądzę żeby Janoszka czy Sobiech byli gorsi od fabusza, o ile nie są lepsi, co pokazali w derbach gdyż wnieśli sporo ożywienia do gry.   jesli zaczniemy strzelać bramy bęzie dobrze.


O szczerej przyjaźni, której się nie traci...

Offline

 

#7 2009-03-08 12:34:41

slooz3

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

zajac za fabusza - bdzie. wiec cos tam ustrzelimy i pojedziemy z tymi plackami u siebie.\

pozdro panowie i do zobaczenia przed szpilami na małym conieco


dla wszystkich którzy maja banie ! ooeoeoeooo *R*

Offline

 

#8 2009-03-08 15:52:36

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

Jak mamy wygrać lub z remisować patrz Lechia ! jak trener nasz inteligentny zdejmuje Nowackiego który trzyma nam grę po straconej bramie chyba stwarzamy sobie trzy sytuacje (Fabusz-główka , Grzyb- prosto w bramkarza z 7m i sam Nowacki z ok 12m) . Panowie hipoteza jest prosta trenera trzeba wyjebać i tyle . Zostawia dwóch piłkarzy w domu chociaż z nimi wszystko ok Baran niech wraca na swoją nominalną pozycje i Pulo do środka bo wszystko tworzy się w pomocy a u nas jej nie ma bo sam Nowacki to za mało bo jak go przykryją albo gra na innej pozycji to widzieliśmy jak to wygląda patrz DeRby !. Wpuszczać Mizgajskiego za naszego reżysera przy stanie 0-1 to chyba największa patalogia na którą można trafić no ale to tylko u nas ! Pyrsk


Aha i zdanie dla naszych tzw amatorów znających się na piłce na chuj mi piękna gra fajne podania strzały na bramkę i koronkowe akcje jak wyników kurwa nie ma !!!!! , a piłkarze typu Nykiel i Grzyb niech się dadzą spokój bo co z tego jak dobrze grają dobrze się prezentują jak kurwa pierwszy sam na sam spierdolił a drugi chyba ze 3 setki. to może dla nie których szczegóły ale przez takie szczegóły wygrywa się mecze.


Pozdro dla wszystkich myślących w realiach a nie myślących co będzie i może być !


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#9 2009-03-08 17:01:41

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

po pierwsze jak by nie grzyb to nie bylo by gry w tym meczu tylko on wszystko ciagnol charowal jak wol ze nie trafil cuz trening celnosci sie klania a nykiel nie popelnil bledu w obronie i z tego sie rozlicza obroncow....


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#10 2009-03-08 17:17:44

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

Pacan napisał:

po pierwsze jak by nie grzyb to nie bylo by gry w tym meczu tylko on wszystko ciagnol charowal jak wol ze nie trafil cuz trening celnosci sie klania a nykiel nie popelnil bledu w obronie i z tego sie rozlicza obroncow....

Liczy się efekt i wynik końcowy nie co jak gdy itd grę trzymał Nowacki z szedł dostalimy my na0-2 ciekawie po kierej stronie , którego obróńcy chyba go wyżej wymieniłem !

A propo ma ktoś jakiś obszerne info z podróży elity dokładnie chodzi o główny w wRocławiu i wspólna podróż z bytomskimi do domu !


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#11 2009-03-08 17:40:05

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

ama napisał:

Pozdro dla wszystkich myślących w realiach a nie myślących co będzie i może być !

czyli dla kogo nie?

fakt faktem zgodze się z Pacanem co do Grzyba bo był chyba najambitniejszy na boisku...

Nykiel... powinien trafić...


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#12 2009-03-08 17:49:07

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

wnioski z meczu jak dla mnie Jezier na lawe Zajac za niego i moze bd lepsza skutecznosc a nast mecz bez Sadloka wiec Baran do tylu i Polo do srodka ale znajac naszego kochanego treineiro to pewnie Zajac w bramce Pulo od bidonow Pilarz, Adams i Brzyski na atak a Sobiech podaje reczniki ;/


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#13 2009-03-08 17:52:37

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

obersturmbannfuhrer napisał:

ama napisał:

Pozdro dla wszystkich myślących w realiach a nie myślących co będzie i może być !

czyli dla kogo nie?

fakt faktem zgodze się z Pacanem co do Grzyba bo był chyba najambitniejszy na boisku...

Nykiel... powinien trafić...

Osoby które twierdzą że nie ma źle a każdy wie jak to u nas wygląda organizacja w klubie chujowa gra chujowa wszystko zależy tylko od nas od kibiców , nie ma się panowie co łudzić walczymy w tym roku o utrzymanie !!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#14 2009-03-08 18:33:57

batoRyfans

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

Pilarz

Nykiel                     Sadlok     Grodzicki       Brzyski


                                      Pulkowski


Grzyb                                                         Balaz

                             Nowacki/Zając


              Sobiech/Janoszka       Fabusz/Janoszka





Owszem jestem za koncepcja Pietrzaka żeby wprowadzać i stawiać na młodzież, ale powoli nie za szybko.
Jak dla mnie to on kieruje się raczej oszczędnościami związanymi z utrzymaniem młodszych zawodników, nie koniecznie ich umiejętnościami.  odstawiając starszych i bardziej doświadczonych zawodników na boczny tor za wiele nie zdziała, bo kto w kluczowych momentach weźmie na siebie odpowiedzialność, (patrz. Grzyb, Zając, Nowacki)


O szczerej przyjaźni, której się nie traci...

Offline

 

#15 2009-03-08 19:01:38

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Sytuacja Ruchu w Lidze

ama napisał:

u nas wygląda organizacja w klubie chujowa gra chujowa

chciales napisac kibice tez

batoRyfans napisał:

Pilarz Sadlok Grodzicki Brzyski Grzyb Balaz Nowacki Zając Sobiech

to jest naprawde dobra ekipa tylko ktos by ich musiał umiejetnie poskładać + oczyiwscie solidny napastnik co strzela

Pulkowski - za wielkie wahania raz dobrze raz wogole go nie widac... ale czesciej niewidoczny dlatego out
Nykiel - niestety narazie za słaby na ekstraklase
Fabus - juz nic z niego nie bedzie
Janoszka - wielka niewiadoma, czekam na jego wybuch talentu...


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gitary.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.unde.pun.pl www.bakugan-start.pun.pl www.perlawroclaw.pun.pl