#1 2009-03-01 14:23:23

batoRyfans

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 88
Punktów :   

Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Panowie wiem że przed nami dwa mecze wyjazdowe.... ale może warto rozpocząć jakąś akcje w związku z meczem  z odra Wodzisław..
Wiadomo "niebiescy sa jak kreple raz do roku jest ich w chuj"

Taka jest niestety prowda...

Ale możemy postarać się  aby na ten mecz przyszło jak najwięcej kibiców, I byśmy mogli powiedzieć ze nie siedzieliśmy z założonymi rekami


O szczerej przyjaźni, której się nie traci...

Offline

 

#2 2009-03-01 14:36:25

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

max na tym szpielu to 8-12 tyś po tym co piłkarze pokazali na boisku no i akcja Widzewa i Niebieskich w przerwie . Trzeba by było jakieś spotkanie w środku tygodnia w pubie Niebiescy z organizować i pomyśleć !!!! pozdro Ekipa !!!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#3 2009-03-01 15:10:49

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

nawet tyle ludzi nie przyjdzie jak by nie bylo Odra to nie jest najatrakcyjniejszy przeciwnik


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#4 2009-03-01 16:33:13

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

zoboczymy te liczby są do czaśnięcia na pewno stała gwardia czyli 7tyś i plus te czarne owce !!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#5 2009-03-01 19:51:27

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

jest mi bardzo przykro z tego powodu ale panowie ja wsadzam szalik do szuflady... z własnej nieprzymuszonej woli... jak juz pójde kiedys na mecz to na "siedzące" sektory.
PozdRo


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#6 2009-03-01 20:04:07

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Dlaczego Mulan jaki pretekst albo podaj przyczynę !!!!!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#7 2009-03-01 20:59:40

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Poprostu skomentujcie to jak chcecie myślcie o tym co chcecie...
Wczorajsze deRby były dla mnie czymś naprawde emocjonującym czymś na co czekałem 3 miesiące, były czymś w co sie angażowałem (plakaty , transy, zaprosilem rodzine ) aby to było świetne widowisko aby mój Ruch, nasz Ruch na tym zyskał jak najwiecej.
Niestety sami wiecie jak było zawiedli mnie kibice... i te ciule co zrobili awanture z ochroną, naprawde widowisko na które kazdy z nas czekał, cała Polska, pół Europy mielismy pokazać że Ruch jest Wielki! Bo WDŚ to była do tego okazja, po zeszłorocznych błędach w tym roku miałobyć perfekcyjnie... a tu jeb takie coś jest mi bardzo przykro bo liczyłem na to że Nasz Klub na czele z Niebieską Armią będzie jedną z najlepszych klubów w lidze... co sie okazuje... ŻE NA TRYBUNACH MAMY STADO BARANÓW, KTÓRZY POTRAFIĄ ZJEBAĆ WSZYSTKO, DOPING, WIDOWISKO, FREKWENCJE, ATMOSFERE, POTENCJALNYCH SPONSORÓW, PIENIADZE KLUBU (PEWNIE ZAMKNA STADION NA JEDEN MECZ I KARY), CO Z EURO 2012 WIELKA SZANSA DLA NASZEGO CHORZOWA

JEST MI Z TEGO POWODU STRASZNIE PRZYKRO, KAZDY WIE ŻE KIBICÓW RUCH RACZEJ GRZECZNYCH NIE MA... ALE O TYM ZE BEZ MOZGU I AMBICJI DOWIEDZIAŁEM SIE WCZORAJ

musi troche czasu minąć zanim wróce na sektoR I NAPEWNO NIE NA MŁYN, MŁYNOWI TO SĄ DLA MNIE NAJWIEKSI IDIOCI,  Z GIEKSY SIE SMIALEM BO ROBILI AWANTURY NISZCZYLI SWOJ STADION NIE SADZILEM ZE PONIZYMY SIE DO POZIOMU TYCH KRETYNÓW A JEDNAK... ale i tak zawsze będę Niebieski i nie zdradze Chorzowa! Nigdy nie zdradze!

takie jest moje stanowisku na dziś DOPOKI NIE ZOBACZE REWOLUCJI WSROD KIBICOW I ORGANIZACYJNEJ W KLUBIE, moze jak ochłone to mi przejdzie zobnaczymy za jakis czas


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#8 2009-03-01 21:13:36

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

obersturmbannfuhrer napisał:

Poprostu skomentujcie to jak chcecie myślcie o tym co chcecie...
Wczorajsze deRby były dla mnie czymś naprawde emocjonującym czymś na co czekałem 3 miesiące, były czymś w co sie angażowałem (plakaty , transy, zaprosilem rodzine ) aby to było świetne widowisko aby mój Ruch, nasz Ruch na tym zyskał jak najwiecej.
Niestety sami wiecie jak było zawiedli mnie kibice... i te ciule co zrobili awanture z ochroną, naprawde widowisko na które kazdy z nas czekał, cała Polska, pół Europy mielismy pokazać że Ruch jest Wielki! Bo WDŚ to była do tego okazja, po zeszłorocznych błędach w tym roku miałobyć perfekcyjnie... a tu jeb takie coś jest mi bardzo przykro bo liczyłem na to że Nasz Klub na czele z Niebieską Armią będzie jedną z najlepszych klubów w lidze... co sie okazuje... ŻE NA TRYBUNACH MAMY STADO BARANÓW, KTÓRZY POTRAFIĄ ZJEBAĆ WSZYSTKO, DOPING, WIDOWISKO, FREKWENCJE, ATMOSFERE, POTENCJALNYCH SPONSORÓW, PIENIADZE KLUBU (PEWNIE ZAMKNA STADION NA JEDEN MECZ I KARY), CO Z EURO 2012 WIELKA SZANSA DLA NASZEGO CHORZOWA

JEST MI Z TEGO POWODU STRASZNIE PRZYKRO, KAZDY WIE ŻE KIBICÓW RUCH RACZEJ GRZECZNYCH NIE MA... ALE O TYM ZE BEZ MOZGU I AMBICJI DOWIEDZIAŁEM SIE WCZORAJ

musi troche czasu minąć zanim wróce na sektoR I NAPEWNO NIE NA MŁYN, MŁYNOWI TO SĄ DLA MNIE NAJWIEKSI IDIOCI,  Z GIEKSY SIE SMIALEM BO ROBILI AWANTURY NISZCZYLI SWOJ STADION NIE SADZILEM ZE PONIZYMY SIE DO POZIOMU TYCH KRETYNÓW A JEDNAK... ale i tak zawsze będę Niebieski i nie zdradze Chorzowa! Nigdy nie zdradze!

takie jest moje stanowisku na dziś DOPOKI NIE ZOBACZE REWOLUCJI WSROD KIBICOW I ORGANIZACYJNEJ W KLUBIE, moze jak ochłone to mi przejdzie zobnaczymy za jakis czas

100000000% Popieram no co zrobisz niestety nie mamy wpływu na takich baranów , można by się spytać gdzie jest PF-a ale ich to jebie z wiadomych powodów. No też nie umię tego zrozumieć że na stadionie nie możemy się zachować najpierw pierdolą że czekają na tyn mecz przez tyle czasu a potem takie rzeczy , no patologia a potem się dziwią że transferów nie ma jak nie ma sponsora lub stadionu idiotyzm z takimi to pod mur i rozstrzelać w pizdu !!!. Mam nadzieje że te dwa tygodnie przerwy bo teraz dwa wyjazdy zastanowisz się i zmienisz swoją decyzje i pójdziesz z ekipą na Balkon i na spiel bo każdy z nos chodzi dla klubu dla siebie dla tRadycji a nie dla takich imbecyli . Z Sportowym PozdRowieniem Ama !!!!!!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#9 2009-03-01 21:13:57

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

przykro mi to stwierdzic ale zgadzam sie z Toba w całej rozciaglosci... moze nie przestane chodzic na mecze bo chodze dla klubu ktory kocham i jest dla mnie wszystkim ale napewno teraz inaczej patrze na sprawy zwiazane z klubem

PS. przepraszam za wczoraj Mulan z naszej strony to bylo głupie i gowniarskie sorry.. wiesz o co chodzi


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#10 2009-03-01 21:30:04

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Panowie musimy się jakoś spotkać i się nakurwić to jest chyba jedyna prawidłowa decyzja żeby wyjść z tego dołku !!!!!!! Kto za ?


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#11 2009-03-04 18:09:24

Michał

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

O kurna,poczułem sie jakbyśmy mieli 40 lat i powoli wszyscy odkładają szale.Jeden mecz zjebany,a tu tragedia jakby komu nogi urwało.Chopy,głowy do góry;)

Offline

 

#12 2009-03-05 09:32:47

trampek

Balkoniarz

5026418
Call me!
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

właśnie kutfa humor był zjebane 2 dni a teraz trza sie wziąść w garść i dokopać kaszubom na Odre proponuje kolejne transy i zrobić z tego kolejne derby

Offline

 

#13 2009-03-05 15:48:08

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

Z tego co wiem to wyjazdu na Lechie niby nie ma być na 80%. Lechia nie chce dac biletów albo cos w tym styluu kurwa pzpn powinienem karać zamykaniem stadionu za takie odpierdalanie wobec gościi !!!!!
Może to ktoś potwierdzić na 100% ze nie ma wyjazdu !!!


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#14 2009-03-05 18:29:47

obersturmbannfuhrer

Administrator

Skąd: Administracja
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

mozecie zapomniec o meczu z wsiurami z wodzisławia


http://img525.imageshack.us/img525/5044/731224520771iw7.png

Offline

 

#15 2009-03-05 21:41:28

batoRyfans

Balkoniarz

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

wyjazdu na lechie teoretycznie nie ma dla tak zwanego szerszego grona... jedzie ekipa...  chodz i tak nie wiadomo czy dotra.

  Co do derbów..zgadzam się iż to co miało miejsce  w przerwie meczu było nie na miejscu.
Ludzie za to odpowiedzialni.. nie będę wymieniał. ale sadze ze każdy ich tu zna, miedzy innymi właściciel niebieskich. i wielu innych..  Twierdzili ze miało to być podziękowanie dla zarządu...  Tylko kurwa dlaczego podczas takiego meczu i w takiej formie??  Możemy tylko w pewnym sensie dziękować ze zabole to po trochu tchórzliwa grupa.. i tak jak było to u umówione nie wybiegli na bieżnie...  a możne porostu okazali trochę rozsądku i wiedzieli jakie możne to mieć konsekwencje??


O szczerej przyjaźni, której się nie traci...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-start.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.unde.pun.pl www.gitary.pun.pl www.zakreklama.pun.pl