#46 2009-03-01 20:07:54

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

Lol ale afera ! normalnie W11 na miejscu Mulana z szedł bym na dół i przypierdoliłbym ci w oprawki ! Ciekawe kto jest naszym podejrzanym Pawlik2 stawiam na Pacan'a !

Ostatnio edytowany przez ama (2009-03-01 20:08:13)


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#47 2009-03-01 21:18:28

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

ama napisał:

Lol ale afera ! normalnie W11 na miejscu Mulana z szedł bym na dół i przypierdoliłbym ci w oprawki ! Ciekawe kto jest naszym podejrzanym Pawlik2 stawiam na Pacan'a !

ładnyś huj !!!!!! co ja kurwa jestem !!!!!! jak by nie bylo to Pawlik przezemnie sie dowiedzial ze tam sa jakies posty!!!!!!!!!!!! i byl tym szczeze zaskoczony!!!!!!!!!!!!! oczekuje przeprosin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ps. ja juz wiem kto te posty napisal teraz daje mu sie przyznac samemu i oczywiscie przeprosic

Ostatnio edytowany przez Pacan (2009-03-01 21:26:31)


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#48 2009-03-01 21:26:57

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

Sory to był żart dałem na końcu też śmieszną minkę hehe... myślałem że to wyjdzie jako zabawa teraz ty zgaduj kto to może być no bo w końcu nie ty ! . Kurwa jako tu jest napięta sytucja <lol>

Ostatnio edytowany przez ama (2009-03-01 21:27:34)


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

#49 2009-03-01 21:29:16

Pacan

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 101
Punktów :   

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

dziwisz sie wczoraj przegralismy najwarzniejszy mecz roku na wszystkich frontach ......


"Jestem z BALKONU" - i wszystko jasne.......
http://www.niebiescy.pl/album/pe_ruch_b … uze/14.jpg

Offline

 

#50 2009-03-02 11:37:14

trampek

Balkoniarz

5026418
Call me!
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

chłopcy nie przesadzajmy

piłkarsko napewno mecz był na remis. Głównego błędu upatrywałbym w ustawieniu zespołu przez Pietrzaka. Nykiel na środku obrony? nowacki na prawej pomocy a brzyski w środku no pięknie.

kibicowsko w pierwszej połowie żabole daleko za nami w drugiej sie wyrównało mimo że to żabole prowadziły

jeśli chodzi o ultras to jak dla mnei najwiekszym + żaboli był tekst na początku o kreplach i tyle. u nas oprawa MIAZGA

a wpadka w trakcie przerwy to mam wrażenie ze my wiecej o tym trąbimy niz media. jedynie tvs zrobilo z tego afere. Reszta mediów ma to w dupie bo woli pisać o super atmosferze stworzonej przez 40tysiecy ludzi

Offline

 

#51 2009-03-02 17:15:30

Entlik1897

Melanżownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 10000004

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

ama napisał:

Na pewno jak by my wygrali to nikt by nie wspominał o akcji w przerwie o słabej grze i dość słabej oprawy bo na pewno nie którzy z nas spodziewaliśmy się czegoś więcej kibice się z organizowali my z siebie dali wszystko nie którzy nawet więcej a piłkarze oczywiście nas pierdolą i nie wiedzą co to jest dla nas za spiel i wyjebali nas na 0-1. Szukanie winnego w Nowackim przez trenera to chyba największy idiotyzm stawianie go nie na swojej pozycji i grając bez ani jednego środkowego pomocnika to tak właśnie mieli my wygrać ten spiel . Kurwa jest niedziela a dalej jestem wkurwiony że te szczewskie ścierwa u nos wygrały nawet rozbawiony Pawlik szalejący na parkiecie wczorej w kocu mi nie poprawił chociaż trochę humoru . Pyrsk

a propo : kto jedzie na Lechia Gdańsk ???????

jak ja byłem rozbawiony to ty mnie rzeczywiscie chyba  w tym kocu nie widziałes...Ruch ze szmaciarzami wpierdol dostał i jeszcze pojebany Nowak poszedł klaskac  i cieszyc sie z kibicami Górnika,z czego miałem sie cieszyc?????????????????

Offline

 

#52 2009-03-02 20:54:46

ama

Moderator

4608350
Skąd: aRkady cRime stReets
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 166
Punktów :   

Re: Ruch - górnik, Wielkie Derby Śląska !

Entlik1897 napisał:

ama napisał:

Na pewno jak by my wygrali to nikt by nie wspominał o akcji w przerwie o słabej grze i dość słabej oprawy bo na pewno nie którzy z nas spodziewaliśmy się czegoś więcej kibice się z organizowali my z siebie dali wszystko nie którzy nawet więcej a piłkarze oczywiście nas pierdolą i nie wiedzą co to jest dla nas za spiel i wyjebali nas na 0-1. Szukanie winnego w Nowackim przez trenera to chyba największy idiotyzm stawianie go nie na swojej pozycji i grając bez ani jednego środkowego pomocnika to tak właśnie mieli my wygrać ten spiel . Kurwa jest niedziela a dalej jestem wkurwiony że te szczewskie ścierwa u nos wygrały nawet rozbawiony Pawlik szalejący na parkiecie wczorej w kocu mi nie poprawił chociaż trochę humoru . Pyrsk

a propo : kto jedzie na Lechia Gdańsk ???????

jak ja byłem rozbawiony to ty mnie rzeczywiscie chyba  w tym kocu nie widziałes...Ruch ze szmaciarzami wpierdol dostał i jeszcze pojebany Nowak poszedł klaskac  i cieszyc sie z kibicami Górnika,z czego miałem sie cieszyc?????????????????

Fakty faktami każdy widział więc bez propagandy na forum bo chyba nie chcesz żebym pomyślał że jesteś żabolem pyrsk


Nie napić się przed spielem piwa na balkonie to grzech

Pozdro dla chopców których z nami nie ma !!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.islanderzy.pun.pl www.clan-olimp.pun.pl www.pielegniarstwo.pun.pl www.grandcup-cs.pun.pl www.kupujtanio.pun.pl